Domov Novinky

Tipy na knížky

Připravila jsem si článek pro ty, kteří rádi čtou knihy. Já sama jsem velký čtenář, takže jsem se rozhodla, že Vám napíšu pár tipů.

Pro romantické duše

Pokud jste romantického ražení, pak Vám doporučuji knížky od Nicholase Sparkse. Je to světoznámý autor, který píše jeden bestseller za druhým a věřte mi, že jeho knížky stojí za to. Většina je také zfilmována. Např. Poslední píseň, Bezpečný přístav, Milý Johne..Dále Vám pak doporučuji např. knihu Všem klukům, které jsem milovala, Hra s láskou, Zůstaň se mnou, Šťastní lide čtou a pijou kávu, Než jsem tě poznala, Duhová ulice, Velká láska, Pro jednu noc aj.

Pro esoteriky

Vám doporučuji např. Mnich, který prodal své ferrari, Muž, který chtěl být šťastný, Den, kdy jsem se naučil žít, Mudrc, surfař a byznysmenka, Hledej ve svém nitru, Jíst, meditovat, milovat, Snění navrací duši či Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch.

Fantasy, sci-fi

Kniha Slza, knížní série Křídla, knížní série Škola noci, kniha Čas čarodějnic, Marťan, Labyrint, Hunger Games, Zaklínač, Existence, Divergence, Nástroje smrti, Černá labuť vzlétá apod.

Detektivky, krimi

Knihy od Jo Nesba, Jonaha Theorina, Agathy Christie a dalších.

Horory

U hororů jsou ty hlavní asi knihy od Stephena Kinga.

Světové bestsellery

Ze světových bestsellerů mohu doporučit např. Dívka ve vlaku, Analfabetka, která uměla počítat, Musela jsem zemřít, Hvězdy nám nepřály, Chlapec, který rozdával sny aj.

Doufám, že jste v tomto článku našli nějakou knihu, která Vás zaujala a kterou si přečtete či koupíte.