Doporučujeme

Svatba na vinici – vyzkoušejte vinařský dvůr!

Je před vámi nejkrásnější den vašeho života? Partner vám navlékl zásnubní prstýnek při romantické příležitosti, souhlasili jste spojit vaše životy a nyní je před vámi plánování svatby. I když o svatbě máte jasné představy, najde se spousta věcí, které vás překvapí, zaskočí nebo si jen neuvědomíte, že musíte myslet na takové drobnosti. Snad každá žena chce, aby právě ten její den byl bez jediné chybičky. Chtějí perfektní počasí, ideálně sluníčko, ale ne velké horko, protože to není zrovna příjemné, hlavně žádný déšť. Také je třeba najít ideální prostředí, kde si řeknete své ano. Vybíráte místo, kde mít svatbu?

Místo, kde víno teče proudem

Máte rádi víno? Jsou pro vás vinice příjemným místem a rádi se zde vracíte do sklípků? Nebo jen hledáte prostor, kde vám připraví vše na míru a vy se budete moci soustředit na další a další věci? Hledáte výjimečné místo, které bude ideální pro váš svatební den? Který z něj udělá jedinečný a nezapomenutelný okamžik? Svatba na jižní moravě je velmi oblíbená a příjemná. Když si navíc najdete také správné místo, stane se nezapomenutelnou. Místo, které vám poskytne klid, příjemnou a rodinnou atmosféru. Stačí se obrátit na vinařský dvůr na faře!

Bez starostí a stresu

Prožijte jeden z nejkrásnějších dní v srdci nekonečných moravských vinic, na místě, které je obklopené historickými zdmi barokní fary, kde je příjemné a uvolněné prostředí. Navíc je zde vyškolený personál, který vám bude nápomocen v mnoha ohledech. Svatba jižní morava tak bude podle vašich představ. S pořádáním svateb má vinařský dvůr na faře bohaté zkušenosti, prokonzultuje s vámi vše, co si přejte, pořadí či přidají pár tipů a rad. Navrhnou svatební menu na míru, mají k dispozici kvalitní vína, poskytují individuální přístup ke všem.