Doporučujeme

Samolepka dítě v autě

Období léta se nám blíží, sluníčko již vykukuje zpoza mraků a láká nás k cestování. A to nejen na výlet či k vodě, ale třeba i na delší dovolenou. Často bývají našimi spolujezdci i děti, které si, beze sporu, zaslouží co největší bezpečí.

Pro některé z nás je přeprava dětí automobilem každodenní záležitost. Ráno je vozíme do školky či školy, odpoledne na kroužky. O víkendech vyrážíme k babičkám či na chalupu. Vzhledem k dnešnímu provozu na silnicích je tedy nutné zajistit bezpečnost cestování. A to nejen správnou jízdou či autosedačkou. Ostatní řidiče můžeme upozornit na skutečnost, že v autě s námi cestují i ti nejmenší, vhodně umístěnou samolepkou Dítě v autě.

V nabídce je celá řada samolepek a to nejen klasických, ale i s obrázky a to dokonce zvlášť s motivy pro holčičky a pro kluky. Můžete si vybrat i samolepky pro sourozence. Samozřejmostí jsou samolepky Dítě v autě se jménem.

Barevné provedení

Můžeme si vybrat nejen různé motivy, ale i barevné provedení. A to nejen klasické barvy, ale i barvy metalické – zlatá, chromová (zrcadlová) či stříbrná fólie. POZOR – tyto druhy barev však, oproti těm klasickým, mají kratší životnost, která se běžně pohybuje v délce 4 – 5 let.

Orientace samolepek

Samolepku lze vyrobit i zrcadlově. To pro případ, že se rozhodnete ji nalepit na sklo zevnitř vozu či chcete otočit dva motivy proti sobě. Samozřejmostí je i vhodně upravený text.

Políčko jméno nebo text

Do tohoto místa lze vložit jakýkoli nápis v délce do dvaceti znaků. Jeho velikost a délka závisí na zvoleném typu písma, počtu písmen, ale samozřejmě i na velikosti zvolené samolepky.

Co se týče typů písma, v nabídce jich je několik. Některé fonty jsou klasické, jiné dětsky hravé. Před jeho výběrem se raději nejprve podívejte, jak bude výsledný text vypadat. Některé typy fontů umí pouze velká písmena, některé jsou extravagantní.