Doporučujeme

Podlaha může být funkční i hezká

Dřevěné podlahy se těší velké oblibě u zákazníků již od dávné minulosti. Zatímco dříve byly dřevěné podlahy obvyklé, v dnešní době jsou známkou luxusu, pokud se jedná o opravdu dřevěnou podlahu. Při výběru dřevěné podlahy je potřeba zohlednit, do které místnosti chcete podlahu položit. Každé dřevo má jiné vlastnosti.

Proč si vybrat dřevěnou podlahu

Všeobecně však platí, že dřevo je tvrdým, odolným materiálem, které je však potřeba udržovat náležitým způsobem. Při pokládce dřevěné podlahy je potřeba brát v potaz také vliv slunečního záření a reakci dřeva na vlhkost. Dřevo, které má být použito na výrobu dřevěné podlahy musí prokazovat známky zdravotní nezávadnosti a nesmí uvolňovat žádné škodlivé látky. Při výběru dřevěné podlahy může být rozhodujícím faktorem také barva a textura. Podlaha by měla vhodně doplňovat celý interiér. Při výběru nové podlahy, ať už dřevěné nebo z jiného materiálu je vhodné obrátit se na kvalitní dodavatele podlah.

Meister – podlahy všeho druhu

Podlahy vynikající kvality, v mnoha zajímavých designech vám může nabídnout firma Meister podlahy. Jedná se o kvalitní luxusní podlahy německé výroby. Díky široké škále obchodních partnerů je možné vybrat si dřevěné podlahy Brno, které budou přesně odpovídat vašim představám. Pokud dáváte přednost jiným materiálům, pak se stačí u prodejců zajímat o nabídku podlahy Olomouc a můžete si vybírat hned z několika typů podlah. Mezi velmi oblíbené materiály patří například přírodní linoleum, které je vyhledáváno zejména díky svým antistatickým, antibakteriálním a protihlukovým vlastnostem. Přírodní linoleum má velké požadavky na precizní pokládku. I drobná nesrovnalost bude velmi patrná. Proto se raději obraťte na profesionály, kteří vám pomohou nejen s výběrem vhodného linolea ale také s jeho položením. Nabídku přírodního linolea firmy Meister najdete na stránkách www.meister-podlahy.cz/sortiment/podlahy-prirodni-linoleum/.