Doporučujeme

Návštěva osobního kouče je velkým přínosem

Život není vždy jako procházka růžovým sadem, člověk často narazí na překážky, které není lehké překonat a namísto jejich překonání se často dostaneme do situace, kdy nevíme kam dál. Ať už jde o osobní život nebo o pracovní život, nejdůležitější roli v životě hraje naše psychika. Jsme emocionální bytosti a naše emoce mají vliv na naše každodenní fungování i na náš celý život.

Když je člověk ve špatném psychickém rozpoložení, tak často nemůže pokračovat, zmrzne v jednom bodě, často se dostane do bodu vyhoření nebo je ze života zmatený. Pokud sami prožíváte nelehké životní období, kdy vás životní situace nebo psychické problémy sráží na kolena, je nejvyšší čas vyhledat zkušeného kouče. Zajistěte si vysoce kvalitní koučink v Praze, který zajišťuje absolventka Mgr. et Mgr. oborů psychologie a psychoterapie Dagmar Mištíková. Postará se o to, aby rozpoznala vaší situaci a pomohla vám dále se rozvíjet a posouvat dál v životě.

Osobní kouč vás posune dál

Osobní kouč je velmi citlivý a intenzivně pracuje na tom, aby mezi vámi vznikl důvěrný vztah a mohlo se pracovat na zlepšení vaší aktuální situace. Na osobního kouče se můžete obrátit naprosto kdykoliv, pokud chcete najít nové zaměstnání nebo se chcete plně pracovně realizovat, pokud toužíte po spokojeném a šťastném vztahu, když chcete šťastný a vyvážený život, chcete být ve formě, zdravější a celkově spokojení sami se sebou.

Pokud je vaším cílem kouč Praha, Mgr. et Mgr. Dagmar Mištíková vám zajistí sezení, kde se příjemně uvolníte, uslyšíte mnoho skvělých rad a můžete mít konečně k dispozici člověka, který pochopí vaše problémy. Bude vás naplno podporovat v tom, abyste dosáhli změny, po které toužíte, stane se pro vás motivací a konečně budete vědět, co od života, práce nebo osobního života můžete očekávat. Více informací se dozvíte přímo na webu kouče Koucink-mistikova.cz, kde si můžete rovněž zajistit své první sezení.