Domov

Na čem se dá ušetřit 3. díl – nábytek z palet

Pokud se bavíme o tom, že chceme ušetřit, ale nechceme si odepřít funkce moderního nábytku, věřte tomu nebo ne, ale obyčejné palety dokážou být vkusné, plně účelné a vnést do prostoru třetí rozměr, např. světlo led technologie.

palety konf. stolekKontury nábytku se prozáří, ale v závěru nepřeplatíte cenu předraženého solitéru podle nejnovější kolekce z Milána. Chceme tím jen říci, že levněji, neznamená špatně. Pokud jste kreativní, možná svými komponenty nadchnete svou domácnost i více, než kdejaký návrhář.

Palety jsou mocné nástroje k zatraktivnění domácnosti

Nemusíte mít doma palety všude, kam se podíváte, ale lacino s nimi vyplníte kdejakou mezírku nebo prostor, který máte v domácnosti ještě k dispozici, ale nechcete utrácet za další „lenošku“, když jednu pohovku už máte nebo za komodu, když vám je k dispozici skříň. Takto bychom mohli jmenovat podstatně déle, ale pojďme k věci. Palety se dají použít na cokoliv, ať už je to právě další možnost k lenošení nebo využití skříňkové komody, dá se s nimi doslova kouzlit. Dokonce i jako konferenční stolek vypadá obyčejná euro paleta, která se používá v průmyslu, opravdu skvostně. Když takovému stolku navíc přiděláte i kolečka, můžete s ním pohybovat a nebudete mít otlačený koberec.

Palety provoní dům dřevem a značně ho proteplí

postel palety

Pokud máte rádi dnešní moderní dobu, zřejmě vám neuniklo, že plno sestav nábytku má své kouzlo v jednoduché eleganci a praktičnosti. Pracuje s mnoha materiály a na odiv se dostává i jinému materiálu, než je právě dřevo. Lesk PVC vám sice prokáže dojem, ale časem by to na vás mohlo působit studeně. Proteplit domov se dá v každé místnosti. Postel z palet, efektivně nasvětlená led světly ve spodní části, bouří mýty o univerzalismu. Je to originální doplněk, který jste si do domácnosti zvládli vyrobit i sami.