Krása

Legíny jsou trendy kousek našeho šatníku

Legíny jsou v současné době velmi trendy kouskem oblečení. Jsou vhodné jak pro sportovní aktivity, tak i ke společenským událostem. A ptáte se, proč jsou tak oblíbené? Kromě toho, že v nabídce nalezneme různé druhy materiálů a vzorů, jsou pohodlné, skvěle sedí téměř každé postavě a dají se kombinovat s celou řadou oblečení.

Legíny pro různé příležitosti

Vzhledem k tomu, že legíny se oblékají při různých příležitostech, je také potřeba zvolit různé druhy oblečení, které je doplní. Vybírat lze z celé řady zajímavých barev, vzorů i materiálů. V nabídce nalezneme dokonce legíny lesklé, se zajímavými aplikace nebo štrasovými ozdobami. Hledáte-li legíny do společnosti, pak lesklé legíny imitující kůži jsou tou pravou volbou. Stylové lesklé legíny, které jsou vyrobené z pevnějšího materiálu, budí svým vzhledem dojem kožených kalhot a jsou ideálním doplňkem na párty či večerní posezení s přáteli.

Pokud chcete legíny nosit i vy, je třeba volit správnou kombinaci s dalšími kousky oblečení. Současná nabídka je opravdu široká. Pokud však máte plnoštíhlou postavu, raději sáhněte do nabídky modelů střídmějších.

Víte, jak legíny nosit?

Svrchní díl volíme tak, aby zakrýval alespoň boky.

Legíny nesmí naše tělo příliš obepínat, ale také nesmí být volné, vytvářely by nevzhledné záhyby.

Legíny s potiskem či vzorem volte jen pro procházky, sportovní aktivity nebo neformální setkání s přáteli. Nejsou určené pro dress code.

Pro chladné dny je ideálním doplňkem vlněný kardigan, pončo nebo delší svetr.

Legíny a obuv

Dokonalý outfit dotváří i správně zvolená obuv. Jedinečným způsobe váš outfit podtrhnout boty na vysokém podpatku. Ne všechny ženy však dávají takovému druhu obuvi přednost. Jestliže upřednostňujete baleríny nebo boty bez podpatku, pozor na fakt, že legíny délku nohou zkracují.