Doporučujeme

K úspěchu u přijímaček na osmileté gymnázium přispějí přijímačky nanečisto

Plánují vaše děti studovat na osmiletém gymnáziu? V tom případě se rozhodně nevyhnou testům Cermat, které se staly povinnou součástí přijímacího řízení. Aby vaše děti u přijímaček uspěly, tak je třeba zvolit vhodný typ přípravy. Chcete-li zvýšit šance svých děti na maximum, pak vsaďte na přijímačky nanečisto, které patří mezi jeden z nejlepších způsobů přípravy. A jaké výhody přijímačky nanečisto žákům přináší?

Přijímačky nanečisto naučí děti nejen znalosti

Aby děti přijímačky z českého jazyka a matematiky zvládly na nejvyšší počet bodů, tak budou potřebovat ovládat nejen znalosti, ale i znát elegantní způsoby řešení. Na testy na přijímačky cermat je totiž vyčleněn konkrétní čas, takže jde i o rychlost. Přijímačky nanečisto se tudíž nesnaží pouze vtlouct dětem do hlavy znalosti, jako je tomu u jiných způsobů přípravy, ale seznamují děti i s různými způsoby řešení, nejčastějšími chytáky apod. Naučí děti také to, jak by měly v řešení testu postupovat.

V rámci přijímaček nanečisto si také děti projdou několik testů nanečisto, aby zjistily, jak časově test zvládají. Naučí se tak pracovat i se stresem, který často stojí za neúspěchem nadaných žáků. Díky tomu budou vaše děti lépe připraveni na ostré testy a zajistí si lepší výsledek. Také si budou vědět rady s tím, jak při testu postupovat a stres na ně nebude tolik znát.

Získáte zpětnou vazbu

Přijímačky nanečisto dají dětem i rodičům také zpětnou vazbu. Díky tomu budete mít přehled o tom, jak jsou na tom vaše děti v porovnání s jinými žáky. Zjistíte, kde mají nejčastější mezery. Na základě toho, tak budete vědět, jakým typům úloh by se vaše děti měli věnovat, aby cermat testy na přijímačky zvládly s co nejlepším výsledkem. V rámci živých přenosů budou mít děti také možnost se vyučujících ptát na to, čemu nerozumí.

Chcete-li své děti nejlépe připravit na přijímačky, pak jim pořiďte přijímačky nanečisto od Doctriny, které teď nabízí výraznou slevu.