Doporučujeme

Jak oslnit dámu? Vsaďte na originální ovocnou kytici

Chcete oslnit dámu svého srdce? Měli byste být originální, jelikož v dnešní době již opravdovou dámu jen tak nějakou kyticí rozhodně neohromíte. Ale nezoufejte – i obyčejná kytice se dá připravit neobyčejně a originálně – darujte své vysněné dámě ovocnou kytici! Zapomeňte na konvenci a buďte jiní!

Nejenom, že překvapíte svou vysněnou dámu, maminku, babičku, kamarádku či jen kolegyni, ale také ji potěšíte ovocem, které je plné vitamínů – a ta vůně! Tohle „ovocné aroma“ se nikdy neomrzí – čerstvé ovoce je prostě tím nejlepším a nejpříjemnějším dárkem, který můžete darovat. Ovocné kytice jsou prostě hitem na trhu, který se nikdy neomrzí.

Kde tuhle kytici seženu?

Firma Frutiko vám zajistí, že vaše ovocná kytice bude připravena jen z toho nejčerstvějšího a kvalitního ovoce – a to těmi největšími profesionály ve svém oboru. Můžete si vybrat z pestré škály kytic ke každé příležitosti. Jak k Valentýnu, k narozeninám, k výročí či jen drobnou kytičku pro potěšení oka i chuťových buněk.

Jaké ovoce tyhle kytice obsahují?

Ovoce k výrobě těchto kytic se samozřejmě dováží každý den a patří mezi ně ananas, melouny, jahody, hrozny či jablka. Navíc je jeho část polita čokoládou – a to pouze tou nejkvalitnější belgickou.

Nicméně, nejenom ovocnou kyticí neuvěřitelně potěšíte každou ženu, společnost Frutiko myslí i na milovnice čokolády. Čokoládové kytice jsou hitem na trhu, které potěší každou „mlsalku“ – a navíc, věděli jste, že čokoláda je zároveň i afrodiziakum? Takže nejenom vaše drahá polovička bude obdarována, své z tohoto dárku budete mít třeba následně i vy!

Ale zapomeňte na jednotvárnou polevu – kytice jsou čokoládou zdobeny velice kreativně a na první pohled tak atraktivně, že se budete bát, abyste ji nestihli sníst dříve, než ji doopravdy předáte.