Doporučujeme

Fotokniha je skvělý způsob, jak uchovat vzpomínky na jednom místě

Narozeniny, dovolená nebo svatba – příležitostí pro focení je hodně. Jak uchovat všechny vzpomínky, aby nezapadly někde v útrobách počítače? Vytvořte si vlastní fotoknihu, stejně jako to dělali naši prarodiče. Fotoknihy jsou skvělým způsobem, jak uchovat vzpomínky na jednom místě a neustále se k nim vracet.

Skvělá vzpomínka či výborný dárek

15129438_1709306406053533_5657610007630269171_oHezky srovnané a uchované fotografie umí vykoulit úsměv na tváři. Pravidelné prohlížení vás zanese zpět do minulosti ke šťastným chvílím. Vytvořit fotoknihu nebylo nikdy jednoduší. Na trhu existuje celá řada možností, jak si vytvořit vlastní vzpomínkovou knihu a nejen to. Vytvořit můžete i fotokalendáře či praktické fotomagnetky na ledničku. Fotoknihu můžete navíc využít jako skvělý dárek, který potěší každého bez rozdílu pohlaví či věku.

Jak se tvoří fotokniha

aFotokniha a fotokalendáře se tvoří velmi podobně. Před samotnou tvorbou stačí jen nepatrná příprava a vše máte hotové během několika minut. V prvé řadě si vyberte fotografie, které chcete mít ve fotoknize či kalendáři. Srovnejte podle požadovaného pořadí. To vám usnadní další postup a ušetříte tak čas. Nejtěžší část máte za sebou. Nyní jen stačí vybrat příslušný motiv a vzor fotoknihy či kalendáře, nahrát fotky a nechat vytisknout. Uživatelské rozhraní pro tvorbu fotoknihy je přívětivé a jednoduché.

Proč se vyplatí vytvořit si fotoknihu

Možná se vám zdá fotokniha jako přežitek. Proč bych si vytvářel fotoknihu, když se mohu podívat na fotografie v počítači? Sami se však zeptejte, kdy jste si naposledy prohlíželi fotografie. Díky fotoknize se k vašim vzpomínkám dostanete častěji, než při uvolňování místa na disku vašeho počítače. Za ty skvělé vzpomínky nebo výborný dárek se trochu námahy vyplatí.