Doporučujeme

Dětské oblečení může mít i originální potisk

K neodmyslitelné a základní výbavě kojeneckého oblečení patří nejen dupačky, ale i bodýčka a trička.

Co si vybrat?

Dupačky jsou velice praktické kojenecké oblečení, nejenže ochrání dětské nožičky i záda před prochladnutím, ale umožňují i snadnější přebalování a to díky zapínání na ramínkách i mezi nožičkama, které je řešeno cvočky a umožní snadné přebalování. Miminko nemusíte svlékat celé. Jsou vhodným kojeneckým oblečením již od narození, neboť jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který nedráždí jemnou dětskou pokožku. V nabídce je celá řada různých velikostí.

Dětské dupačky nabízejí maminkám i další výhodu – není potřeba miminku oblékat ponožky, které by jej mohly škrtit.

Dupačky skvěle doplní další druhy dětského oblečení – bodýčko, tričko nebo košilka.

Volit můžete dupačky z bavlny, flanelu či bambusu (příjemný přírodní materiál).

Dětské bodýčko je další druh velmi praktického oblečení pro nejmenší. Umožňuje snadné oblékání a to díky cvočkům, které jsou jak u krku tak i mezi nožičkama. Díky zapínání bodýčko krásně drží v dupačkách či dětských tepláčkách. Navíc je vyráběno z příjemného a kvalitního materiálu, který je pro citlivou dětskou pokožku nezbytný. Pro kojence je ideální bavlna či len. Oba materiály jsou dobře savé i prodyšné, oblečení se snadno udržuje (pohodlně jej vyperete v pračce).

Pro letní období je ideální bodýčko s krátkým rukávem, které můžete kdykoli doplnit svetříkem či teplejší košilkou. Pro chladnější období roku jsou v nabídce bodýčka s dlouhým rukávem.

Současný trh nabízí celou řadu barevných variant či variací s nápisy nebo obrázky.

Na stránkách www.vtipalkov.cz naleznete nejen originální a nádherné obrázky a nápisy, ale můžete si sami vytvořit vlastní návrh, který chcete na tričko či bodýčko umístit.