Krása

Co nosí moderní žena ve své kabelce?

Kabelka je módní doplněk, který nesmí chybět žádné ženě a k žádnému outfitu. Každá žena má kabelek hned několik a to k různým příležitostem, Jinou kabelku nosí do zaměstnání, na nákupy či do divadla.

Co však najdeme v běžné kabelce každé ženy?

Některé ženy mají kabelku jen tak na parádu, jiné ji používají jako praktického pomocníka.

Diář

Pokud chcete podotknout, že jej může nahradit řada šikovných aplikací v chytrém telefonu, zajisté máte pravdu, přesto velká řada žen dává přednost klasice v podobě papírového diáře a tužky. Kromě toho je prokázané, že pokud si své úkoly zapisujeme staromódním způsobem, lépe si je zapamatujeme. A kromě toho nemusíte mít jen nudný diář. Současný trh nabízí celou řadu diářů designových a motivačních.

Parfém

Ten je samozřejmě další nutností, bez níž se obsah žádné kabelky, i té nejmenší, nesmí obejít. V současné době je výhodou, že již nemusíme nosit velký flakonek, neboť celá řada výrobců nabízí i balení do kabelky, takže můžeme mít svoji oblíbenou značku neustále po ruce.

Rtěnka

Co by to bylo za kabelku, kdyby v ní chyběla rtěnka. Je to dekorativní prvek, který řadě žen zvedá sebevědomí. I když nejste fanynkou líčení, lehký tón na rtech zvýrazní každý vzhled obličeje. Stačí jen několik málo tahů a celý obličej se prozáří.

Externí nabíječka

Současná doba si žádá moderní technologie, které však bez pořádného nabití nefungují. Může to být chytrý telefon či tablet, který s sebou nosíte v pracovní kabele. Powerbanka vás zachrání v případě, že váš přístroj skomírá a v blízkosti není žádná zásuvka, do níž jej můžete zapojit.

Zdravá svačinka

Každá žena potřebuje velkou dávku energie a tu jí může dodat zdravá svačinka, která se vejde do kabelky. Může to být proteinová tyčinka, směs sušených ořechů nebo krabička s nakrájeným ovocem.