Doporučujeme

Chcete si zpestřit večírek či oslavu?

Jedno z častých úsloví praví, že legrace není nikdy dost. Příležitostí, jak si spravit náladu, pobavit se s přáteli, spolupracovníky či spolužáky, jsou různé sešlosti a oslavy. Obvykle jsou to firemní večírky, maturitní plesy, oslavy narozenin, svatby a další akce, na kterých se lidé chtějí dobře pobavit. Může k tomu přispět také fotokiosek, který dokáže pořizovat fotky přímo a hned na místě.

Co je fotokiosek?

Tomuto zařízení můžete také říkat fotobudka nebo fotokoutek. Na názvu ale vůbec nezáleží, protože důležité jsou možnosti fotokiosku. Dokáže pořizovat fotografie hned na místě, klíčovat, sdílet fotky na Cloud, nebo si můžete pomocí QR kódu ihned stáhnout fotky do svého mobilního telefonu. Fotokiosek nabízí skvělou zábavu, kterou si mohou užít účastníci jakékoliv akce. Stačí, aby se sešla parta dobře naladěných lidí se stejným cílem, kteří se přišli příjemně bavit a užít si spoustu legrace.

Co je třeba k instalování fotokiosku?

Stačí vyčlenit v místnosti nebo někde v předsálí malý prostor, který bude sloužit jako fotokoutek. Postačí k tomu prostor o rozměrech cca 3×3 m a 2,5 m do výšky, zásuvka elektrického proudu na 230 V a jeden větší stůl, na kterém se vystaví rekvizity. Wi-Fi není nutností, ale je výhodou pro sdílení fotek na Cloud.

Ovládání fotokiosku

Fotokiosek je velmi jednoduchý na ovládání, které zvládne úplně každý. Fotokiosek, nebo chcete-li fotokoutek či fotobudka má k dispozici velký 15“ dotykový monitor. Toho se jen dotknete a zařízení začne odpočítávat. Velký monitor je výhodný z toho důvodu, že ještě před vyfocením se na něm dotyčné osoby mohou vidět. Jakmile se vyfotíte, stisknete tlačítko „tisk“ a zároveň si vyberete počet kopií dané fotografie. Pokud je k dispozici Wi-Fi nebo je ve fotobudce umístěn LAN kabel, bude pořízený snímek uložen na Cloud. Z něho si po uplynutí několika vteřin snadno a rychle uložit fotku přímo do svého mobilu přes QR kód zobrazený na monitoru fotobudky.

Co je klíčování?

Fotokoutek.fun vám na základě vašeho zadání připraví pět pozadí, ze kterých si jedno zvolíte pohybem prstu na dotykové obrazovce. Zdarma si můžete vypůjčit i různé rekvizity, takže se můžete fotit jako námořníci, piráti, rytíři atd. Po celou dobu bude u fotokoutku školená obsluha, která vám v případě potřeby poradí.