Novinky

Balzámy na rty EOS – dokonalý tvar, ještě lepší ochrana

EOS přichází na trh s novinkou, kterou je balzám na rty ve tvaru „vajíčka“. Perfektní design úzce koresponduje s kvalitním složením zajišťující rtům hydrataci a vláčnost.

Zvláště v zimních měsících se u žen v kapse dlouho neohřeje. Vítr, déšť a sníh jsou v zimě k naší pokožce nekompromisní, což se konkrétně na rtech podepíše jejich suchostí a následným rozpraskáním.

mZkratka EOS neboli „Evolution Of Smooth“, je jakýmsi pokrokem ve vývoji ochrany balzámů na rty. Jeho hladké textury jsou rtům příjemné a navíc je k dostání z mnoha variant vůní, čemuž značně napovídají i malinké barevné kelímky. Světle zelená – mint, žlutá – citrón, růžová – jahody, červená – maliny, granátové jablko, atd. Vyberete si přesně podle svých představ a ještě vás bude hřát pocit, že se vám do ruky dostala řada balzámů, která oslovila i celebrity, např. Miley Cyrus, Kim Kardashian, Jenifer Love Hewitt. Získáte vlastní pocit autonomie a navíc, muži na něj nenadávají. Sem tam ho totiž použijí i oni, takže se jich opravdu nebojte.

V Americe jsou trhákem, u nás se zatím jen klubají

eosPokud si tuto nádheru, máte zájem koupit, zatím tu k vidění moc není. Nicméně na e-shopu ta možnost je, tak rychle, než bude vaše oblíbená vůně pryč. Vaše ústa si takovou péči zamilují a hodí se i jako pěkný dárek k Vánocům. Složení je ryze přírodních ingrediencí, porušenou strukturu rtů zocelují, je tu bambucké máslo, antioxidanty, jojobový olej a vitamín E.

 

Je tedy i preventivním opatřením proti vysoušení rtů. Rty jsou hydratované, šťavnaté a chutnají po ovoci. Dejte svému miláčkovi pusu a uvidíte, že i on ocení jeho vůni. Praktické balení znemožňuje ulomení balzámu, jako se tomu stává u běžných aplikací v tyčince, rty zahalí do jemnosti a hebkosti. Jejich nárůst poptávky tak jistě stoupne, je skvělý.