Doporučujeme

3 pádné důvody, proč se vyplatí pojistka na každé cestě!

Aktivním lidem dnešní doba přeje. Kdo chce, ten může cestovat, co hrdlo ráčí. Opalovačka v Řecku? Žádný problém. Stačí koupit letenku a za chvilku jste tam. Ale proč se omezovat jen na Evropu? Zkuste populární Kapverdské ostrovy nebo půvabnou Asii. Všude na světě jsou krásná místa, která stojí za prozkoumání. A když už tam budete, určitě se nevyplatí držet zkrátka. Je lepší vyzkoušet vše, co daná lokalita nabízí. Jinak byste si to v budoucnu vyčítali. Jedno mají ale všechny cesty společné…

Vaše zodpovědnost!

Aktivní přístup je určitě správný. Na druhou stranu je nutné myslet i na zadní vrátka, abyste za příjemné zážitky nezaplatili příliš vysokou cenu. Než se vydáte za dobrodružstvím, rozhodně byste měli sjednat pojištění na cesty. Vyplatí se při jakékoliv cestě.

Proč? Odpovědět se dá třikrát jinak:

1. Zdravotní komplikace si nevybírají

Perfektní zdravotní stav při odjezdu nemusí být záruka bezpečí. Některé věci prostě neovlivníte. Ani skvělá kondice vás neochrání před bolestí zubu, zánětem slepého střeva, nebo zlomeninou. Přitom se jedná o velice nepříjemné komplikace. V zahraničí můžete za odbornou pomoc zaplatit pořádný balík peněz. Proto je lepší sjednat pojištění od ERGO pojišťovny, které pokryje většinu výloh.

2. Za hloupost se platí!

Existuje celá řada aktivit, během kterých může být někomu způsobena ujma na zdraví, majetku, případně finanční. Proto je vhodné sjednat pojištění odpovědnosti jako doplněk základní pojistky. Velkou výhodou je, že pojištění odpovědnosti platí po celém světě. Díky tomu můžete využívat výhod pojištění v práci, doma, ale i v zahraničí. A to jsme nezmínili ještě jednu důležitou věc: když si sjednáte pojištění odpovědnosti u ERGO, získáte pojištění pro celou rodinu!

3. Nonstop asistence v ceně

Nikdy na problém nebudete sami! Stačí vytočit kontaktní číslo a na asistenční lince budete mít okamžitou podporu, která vám poradí. Řiďte se jejími pokyny. Pokud byste jednali na vlastní pěst, nemuselo by dojít k pojistnému plnění. Jak asistenční služby fungují, se dozvíte zde.