Doporučujeme

Naučte se sledovat svět za vašimi zády

Snad každý by chtěl někdy zahlédnout události, kterých nemohl být svědkem, shodou okolností jsou to události jako vykradení domu, vtrhnutí na pozemek nebo poničení majetku. Kromě toho je to například pozorování plachých zvířat a monitorování oblastí, u kterých nemůžete být nonstop. Ve všech případech bude vaším nejlepším parťákem fotopast.

Co moderní fotopast umí

První fotopasti byly primitivní zařízení, které dokázaly pořídit několik snímků. Dnešní moderní fotopasti jsou pokročilou technologií, která v sobě ukrývá nejmodernější senzory i optiku. Fotopast se připevní na potřebné místo, aby monitorovala zvolenou oblast. Vše, co se do této oblasti dostane, tak je zaznamenáno jako snímek či video. Fotopasti Acorn pořizují snímky i videa ve vysokém rozlišení a to i v nočních hodinách. Jejich reakce je okamžitá, postačí zlomek sekundy a tak je nemožné, aby jim cokoliv uniklo.

baterie fotopast acorn

Co pozorovat s fotopastmi

Skvěle se využívají pro pozorování divokých zvířat v těžko přístupných oblastech. Jelikož disponují bateriemi, jejich kapacita vystačí na velmi dlouho. Lze s nimi zaznamenat nejen přítomnost zvířat, ale i jejich chování. Fotopasti jsou uschované v kovovém maskovaném pouzdru, díky kterému jsou odolné vůči všem vnějším vlivům.

91627bb5baaa9b465168ce855850617fa9f1bcf3_slide2

Stále častěji nachází fotopast Acorn uplatnění jakožto bezpečnostní prvek pro jednotlivce i celé firmy. Fotopast má oproti kameře nespočet výhod a tak ji lze nenápadně umístit na pozemek, abyste s ní monitorovali, co všechno k vám chodí „na návštěvu“, když nejste zrovna doma. S fotopastí zjistíte, co se děje za vašimi zády, stačí ji kamkoliv nainstalovat a už vám nic neunikne. U fotopastí s GSM modulem si můžete dokonce nastavit, aby vám pořízené snímky chodily přímo na telefon. Skvělou zprávou je, že jsou fotopasti snadno dostupné v internetovém obchodě a to za ceny, díky kterým si je můžete pořídit i na svůj pozemek.