Domov

Malešice: ideální místo k bydlení nedaleko lesa

Hledáte místo k bydlení? V Malešicích právě vzniká nový rezidenční projekt, který byste si rozhodně neměli nechat proklouznout mezi prsty. Dovolte nám, abychom vás seznámili s projektem Malešický háj.

Malešice aneb v srdci Prahy

Byty Malešice se budou nacházet v malebné pražské čtvrti, která je blízko lesa, ale zároveň nedaleko rušného srdce velkoměsta. Toto praktické propojení tedy popírá staré heslo, že člověk nemůže mít vše. V Malešickém háji může. Exkluzivní byty budou určené všem lidem, kteří mají rádi své soukromí, ocení klid a blízkost lesa, ale zároveň nechtějí upustit Prahu a chtějí mít nablízku i veškeré vymoženosti žití ve velkém městě.

Vybere si každý

Celkem bude v rámci projektu Malešický háj k dispozici 107 bytů, které se budou nacházet v pěti domech. Bydlení v Praze Malešicích vám tedy poskytne i určitou exkluzivitu a jedinečnost. A nezáleží na tom, zda žijete sami, s partnerem nebo jste velká rodina. K dispozici totiž budou všechny typy bytů.

Garsonkou počínaje a obrovským střešním penthousem konče. A pokud vás děsí, že máte spoustu věcí, které nemáte kde uskladnit, k dispozici budete mít i sklepní kóji, do které můžete veškeré nepotřebné věci, se kterými se nechcete rozloučit, uskladnit.

Moderní bydlení

Všechny byty budou připravené k nastěhování v roce 2023. Samozřejmostí bude i vlastnictví garážového stání v podzemní garáži. A ti, kdo jsou rádi v kontaktu s přírodou i když jsou doma, určitě ocení, že každý byt bude disponovat předzahrádkou, terasou nebo balkonem.

Bydlení v pražské čtvrti Malešice nabídne byty snů. Na své si přijde opravdu každý. Jestli plánujete v brzké době stěhování, určitě zvažte zakoupení bytu v Malešickém lese. Taková nabídka se totiž objeví pouze jednou za život. Tak by byla škoda ji promrhat.