Doporučujeme

Lodž: Třetí největší město Polska je plné skvělých pracovních příležitostí

Ačkoli je třetí největší polské město Lodž známé především díky tvorbě filmů, vzniká tam většina polské filmové produkce, je také místem mnoha pracovních příležitostí, i pro Čechy. Možná vás do teď vůbec nenapadlo pracovat v Polsku, ale věřte, že Polsko má mnoho zajímavých pracovních příležitostí, které vedou ke skvělé kariéře.

Nemáte žádné zkušenosti? Nevadí!

Polsko je zemí, která nabízí spoustu pracovních příležitostí lidem bez vysokoškolského vzdělání nebo dlouhé praxe. Jejich kritéria pro výběr zaměstnanců nejsou tak přísná jako v Česku nebo jiných západních zemích. Praca Łódź je vhodná pro všechny, kteří ovládají polštinu nebo alespoň základ angličtiny. Díky továrnám není potřeba mít vyšší vzdělání nebo dlouhou praxi. Své uplatnění najdou také lidé ovládající německý jazyk, kterých je v Polsku nedostatek a je po nich poptávka, zejména ve městě Lodž.

Jak hledat polské pracovní nabídky

Lidé se po práci v Polsku stále více poohlíží. Jednoduchý způsob, jak si najít práci v Polsku, nejen v Lodži, je využití pracovních webů. Hitpraca.pl má své zastoupení i v Česku, ovšem polské pracovní nabídky jsou otevřené i českým uchazečům o práci. Praca v Polsku je vhodná pro pendlery, ale v posledních letech se Polsko stalo oblíbeným cílem digitálních nomádů.

Prostřednictvím pracovního portálu hipraca.pl objevítzajíme mnoho pracovních nabídek v Polsku, s pomocí filtru si vygenerujete jen ty, které vás opravdu ají a uvažujete o zaslání životopisu. Pokud hned napoprvé nenajdete to pravé, nevadí. Polské nabídky práce se mohou dál filtrovat za vás a vy si je prohlédnete ve svém e-mailu.

Mějte na paměti, že odpovídáte na polské pracovní nabídky, proto by měl váš životopis vždy přeložený do polštiny.