Doporučujeme

Do Evropy za zážitky

Také vás už nebaví koloběh běžných dní, a rádi byste zažili, či poznali něco nového? A znáte Evropu? Spoustu lidí sní o tom, že poznaní velké dálky, a přitom ani pořádně neprocestovali ta nejkrásnější místa v Evropských státech. Pokud byste rádi poznali nový kus Evropy, rozhodně doporučujeme Francii a Itálii.

Paříž - La Defence shutterstock_1040489Pro poznávání jsou nejlepší volbou poznávací zájezdy, které vás vezmou na ta nejatraktivnější místa, aniž byste museli sami hledat a pracně plánovat. Pokud chcete poznávat Francii, doporučujeme začít hlavním městem a vydat se na poznávací zájezd Paříž. Hlavní město Francie patří mezi vůbec nejkrásnější evropské metropole, kde naprosto dokonale poznáte pravou francouzskou kulturu se vším všudy.

Od Eiffelovy věže, až po poklady ukryté hluboko pod Louvrem, to všechno vám Paříž nabízí. Nechce se provézt po Seině, ochutnávejte místní vína a lahodné sýry, navštěvujte historické památky a ochutnávejte ta nejlepší francouzská jídla. Paříž vám toto všechno nabízí a poznávací zájezd Paříž vám pomohou vychutnat si z ní to nejlepší.

Itálie - Benátky - Campanila shutterstock_147287495V případě, kdy Francie není váš šálek kávy, a místo camembertu byste raději ochutnali nejlepší pizzu, nebo tradiční špagety, je pro vás jasnou volbou cesta do Itálie. A zde opět platí stejné pravidlo jako v případě Francie. Nejlepší je vždy začít v hlavním městě, protože právě zde se snoubí ze státu to nejlepší.

Poznávací zájezd Řím vás zavede do středu míst, kde se začala psát historie celé Evropy. Uvidíte ty nejznámější památky ze všech období, kdy Řím rozkvétal. Ocitnete se na místech, kde dávní gladiátoři bojovali na smrt a kde římští senátoři přicházeli s přelomovými návrhy zákonů, které jsou v dnešní společnosti platné dodnes. Budete ochutnávat věhlasnou italskou kuchyni a skvělá vína. Poznáte pravý italský temperament, vášeň a nádherné město, do kterého se na první pohled zamilujete.